top of page

O nas

Bardzo dobra szkoła językowa. Przyjazna atmosfera zbudowana przez cudowną Panią Dyrektor - osobę z pasją, zakochaną w Anglii, oraz świetnych nauczycieli. Serdecznie polecam naukę w tej szkole!!!

Magda

Anchor 2

Prywatna Szkoła Języka Angielskiego EUROLINGUA powstała w 1991r. z pasji założycielki i dyrektorki Agnieszki Głowackiej.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli - magistrów filologii angielskiej z przygotowaniem metodycznym oraz native speakerów.

Od ponad 30 lat Szkoła kształci dzieci, młodzież i dorosłych, którzy cenią naszą placówkę za wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę i ciepłą atmosferę. Eurolingua to rodzinna firma, a każdego ucznia traktujemy indywidualnie. Chcemy, żeby każdy podczas nauki u nas czuł się po prostu dobrze i świetnie się bawił (tak, nawet dorośli!)

W naszej szkole panuje atmosfera serdeczności, a podczas zajęć uczniowie mogą spodziewać się nauki języka przez zabawę oraz wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak na przykład tablice interaktywne czy platformy do zajęć online.

Co ważne, u nas uczysz się bez zobowiązań! Możesz zrezygnować w każdym momencie, z tylko jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Mamy jednak nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! :)

P2800490.jpg

W naszej szkole znajduje się 7 nowoczesnych sal lekcyjnych, 2 duże holle z sofami i fotelami do odpoczynku, sekretariat oraz kawiarenka, gdzie można zakupić pyszną kawę i domowe wypieki. Na zewnątrz Szkoły znajduje się duży ogród do wyłącznej dyspozycji Uczniów i Opiekunów.

P2800753.jpg

Szkoła mieści się w Sosnowcu, przy ulicy Mjr. Henryka

Hubala-Dobrzańskiego 124, ale nie martw się! Możesz skorzystać również z zajęć online (tego w 91’ nie mieliśmy!)

12 powodów, dlaczego jesteśmy wyjątkowi

U nas w szkole możesz poczuć się niczym na Uniwersytecie Oxfordzkim - wszystko za sprawą znaku Oxford Quality, który otrzymaliśmy od University of Oxford jako potwierdzenie najwyższych standardów nauczania.

Skorzystaj z bezpłatnych konwersacji z native speakerem (chyba nie musimy przypominać, skąd...) dodatkowo bez żadnych opłat! Wszystko w cenie kursu, serio :)

Kto czyta, nie błądzi...i przychodzi do Eurolingua! Skorzystaj z naszej ogromnej kolekcji książek do wypożyczenia całkowicie za darmo.

Chcesz wpaść na herbatkę do Pani Dyrektor? Nie ma sprawy, zapraszamy! U nas jest rodzinnie!

Maybe it’s because I’m a Londoner... część naszego zespołu prowadzi zajęcia prosto ze stolicy Wielkiej Brytanii! Możesz również skorzystać z comiesięcznych live’ów, oglądać nasze filmy na youtubie i dowiedzieć się wielu ciekawostek na naszym instagramie i Tik toku bezpośrednio z Londynu!

Nie lubimy nudy, więc w ciągu roku szkolnego organizujemy mnóstwo atrakcji - obchody świąt krajów anglosaskich, Mikołajki z poczęstunkiem, konkursy z nagrodami, prezentacje i wykłady oraz wycieczki (oczywiście do Londynu!)

Londyn uwielbiamy tak bardzo, że wzięliśmy kawałek do Sosnowca - na naszym budynku znajduje się Big Ben! Drugiego takiego nie znajdziesz nigdzie!

Eurolingua to rodzinna firma, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i troszczymy się o wszystkich naszych Uczniów.

A no właśnie, wspominaliśmy, że lubimy social media?

Uwielbiamy pyszne wypieki i świetną kawę - dlatego zapraszamy naszych Uczniów do naszej londyńskiej kawiarenki (ta akurat nie znajduje się w Londynie, tylko u nas w szkole). Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możesz też zagrać na naszym szkolnym pianinie!3

My też lubimy się uczyć - nasi lektorzy regularnie uczestniczą w szkoleniach prowadzonych przez m.in. Oxford University Press oraz wydawnictwo Pearson.

W Eurolingua mamy własny ogród - przyjdź i zrelaksuj się wśród zieleni (i innych kolorów natury). Czasem odbywają się tam też zajęcia!

Anchor 1

Zainteresowany?

Galeria

- nasza szkoła -

 

półkolonie ferie (zostań influencerem) -

 

półkolonie lato (kreatywne połkolonie) -

 

- wycieczki Londyn (Marzec 23) -